logo-black

GREENLİNE LOJİSTİK

RENK


STİL


SİTE TARZI

Sizin Seçiminiz?
×

GREENLİNE KURUMSAL


Uzun yıllara dayanan deneyim ve bilgi birikimine sahip firmamız GREENLİNE LOJİSTİK iyi yetişmiş uzman personeli ve sürekli yenilenen araç filosu ile Türkiye’nin alanında lider şirketlerine Asya ve Avrupa ülkeleri için karayolu taşımacılığı, depolama ve dağıtım hizmetleri vermektedir. Asgari maliyetlerle, asgari zamanda teslimatı butik hizmet kalitesi ile sunan GREENLİNE LOJİSTİK müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutar. Müşteri beklentilerini tam olarak yerine getirmek için sürekli gelişen iletişim teknolojilerini kullanır. Özellikle müşteri ile direkt temas halinde olan çalışanlarının ve hizmet sağlayıcıların mutluluğunu da en üst düzeyde tutarak üretimden satış sonrası hizmetlere kadar olan zincirin en önemli halkalarından birini tamamlar.

GREENLİNE LOJİSTİK
greenline lojistik, greenline nakliye, greenline istanbul
greenline vizyon, greenline misyon, greenline müşteri memnuniyeti

Kurumsal Çözümler

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

GREENLİNE LOJİSTİK'te çalışanlar işinden memnundur ve şirkete bağlılıkları tamdır. Lojistik şirketlerinin kronik problemlerinden biri olan ve işleri aksatan personel sirkülasyonu, GREENLİNE LOJİSTİK’te yoktur. Müşteriyi ve yüklerini, göndericileri/alıcıları iyi tanıyan, onların önceliklerini iyi bilen bir temsilci ile, müşteri memnuniyeti her zaman en üst seviyede tutulur. Müşteriler, temsilcisine ulaşmak için santralde vakit kaybetmez, aradığı çözüme, temsilcinin direk hattından hemen ulaşır. Bir lojistik tedarikçiden beklenen en önemli hizmetlerden biri de hızlı, doğru ve efektif geri bildirimlerdir. Müşterilerin elektronik postalarına verilen yanıtlar GREENLİNE LOJİSTİK'te sürekli olarak ölçümlenir.

"GREENLİNE LOJİSTİK müşteri beklentilerini tam olarak yerine getirmek için, sürekli gelişen iletişim teknolojilerini kullanır. Teknolojik altyapı sayesinde, yükleme-varış ihbarnameleri ve yük evrakları, hiç zaman kaybedilmeden, anında elektronik posta ile müşterilere iletilmektedir."